Goochelaar voor Bergen op Zoom

Bent u op zoek naar entertainment voor uw feest of bedrijfsuitje? Goochelaar Rich Magic wordt in Bergen op Zoom vaak gehuurd als goochelaar voor allerlei uiteenlopende soorten feesten en partijen.

Naast het geven van kindershows, podium-acts en tafel-acts kunt u ook een workshop goochelen volgen bij Rich Magic. Dit is vooral erg leuk voor groepen, zoals met de familie, collega’s of vrienden (erg ideaal als vrijgezellenfeestje).

Rich Magic heeft veel ervaring met goochelen voor kinderen en volwassenen. Als u hem boekt dan zult u daar geen spijt van hebben. Goochelaar Rich Magic staat voor kwaliteit en hij komt altijd zijn afspraken na. Dit is voor hem vanzelfsprekend.

Neem nu contact op voor een vrijblijvende offerte

Wij hopen u snel te ontmoeten op uw feestje of evenement in Bergen op Zoom!

Trailer Mind-Magic-Show


Klanten beoordelen Rich Magic met een 9,7!

Een beleving voor jong én oud!
Een en al illusie en verbazing, plezier en entertainment. Richard heeft onze Winterfair tot een succes gemaakt met trucs voor jong én oud. Wat een feestje dat je er was! Dankjewel Richard! Kaylee Colijn
WAANZINNIG!
Wat een geweldige man Richard, hij werkt als een soort magneet. Wij hadden hem voor een festival geboekt voor ons personeelsfeest en liep rond door het publiek en dit was zo te gek. Hele groepen mensen trok hij naar zich toe. Uitzonderlijk hoog niveau wat hij doet en kan. Zeker boeken zou ik zeggen! Claudia Baarslag
Perfecte balans in illusie en precense
Naast dat de illusies van Richard echt mindblowing waren, heeft hij ook een perfect gevoel voor aanwezigheid. We hebben hem ingehuurd om rond te lopen op ons event met 350 gasten. Richard voelde feilloos aan hoe hij door het publiek heen kon bewegen, welke mensen het leuk vinden en welke illusies bij de gasten past. En de illusies zijn echt van hoge kwaliteit! We hadden redelijk kritische gasten, maar ze waren allemaal omvergeblazen. Als je op zoek bent naar een verrassende toevoeging aan je event waar mensen nog lang over napraten? Boek dan Richard! Echt iedere euro waard. Milou